Nasza filozofia

Uczmy się od dzieci!

Dorosła kobieta uśmiecha się przeciętnie 62 razy dziennie, mężczyzna tylko 8, podczas gdy dzieci śmieją się serdecznie średnio 400 razy dziennie! 

Jak mawiał doktor Janusz Korczak „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. 

Misją naszego gabinetu jest opieka nad każdym małym pacjentem i jego uśmiechem. Praca z dziećmi daje nam ogromną satysfakcję. Uwielbiamy dziecięcy entuzjazm, spontaniczność i ich rozbrajającą szczerość.

Chcemy edukować rodziców jak dzięki dbałości i wprowadzaniu rutynowych czynności higienizacyjnych zapewnić swojemu maluchowi zdrowie jamy ustnej. 

Lecząc dzieci zapewniamy indywidualne podejście, najlepszy sprzęt i materiały. Idąc z duchem czasu i za trendami światowej stomatologii dziecięcej stosujemy sedację wziewną – doskonały sposób na wyciszenie, relaksację i uspokojenie podczas zabiegu.

Wierzymy, że najważniejsze w relacji mały pacjent – lekarz jest zaufanie. To na jego podstawie budujemy więź, która pozwala na bezstresowe i efektywne leczenie. 

Nie osiadamy na laurach – cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, szukamy nowych rozwiązań aby leczyć najlepiej jak tylko to możliwe. 

Stworzyliśmy miejsce o wspaniałych wnętrzach, do których dzieci chcą wracać i opowiadają o nim po wizycie w szkole i domu. Na mapie Poznania jest to bez wątpienia jedna z najpiękniejszych i najbardziej profesjonalnych klinik dla dzieci. 

Na wzór najlepszych gabinetów i we współpracy z psychologami dziecięcymi otworzyliśmy przestrzeń Ziombków. W otwartej przestrzeni dzieci, które są początkowo negatywnie nastawione do leczenia, widząc swoich rówieśników współpracujących z lekarzem, nabierają pozytywnego podejścia. A każdy taki sukces dodaje nam skrzydeł!

Do zobaczenia w Ziombkach!