O naszym gabinecie stomatologii dziecięcej

Na mapie Polski zdecydowanie brakuje miejsc specjalistycznej opieki stomatologicznej poświęconych wyłącznie Dzieciom. W których czułyby się dobrze i były traktowane w wyjątkowy sposób. Do których my sami, również będący rodzicami, z pełnym zaufaniem zaprowadzilibyśmy nasze Pociechy bez obawy o ich samopoczucie, zdrowie i efekty leczenia. Właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć takie miejsce.

Empatia i cierpliwość

Ziombki, bo o nich mowa, to poznańska klinika stomatologiczna, która została stworzona z myślą o Najmniejszych i najbardziej wymagających Pacjentach – Dzieciach. To właśnie one, częstokroć dopiero rozpoczynające swoją przygodę z dentystą, wymagają szczególnego podejścia, ogromnej empatii i dużej dawki cierpliwości. Troska, jaką nasi wykwalifikowani Stomatolodzy otaczają Małych Pacjentów sprawia, że każdą wizytę w naszym gabinecie Dzieci traktują jako kolejną, ciekawą przygodę, a nie niemiły obowiązek kojarzący się z uczuciem strachu. 

Bezpieczeństwo i zaufanie

Wiedząc, że Dzieci znajdują się na szczególnym etapie rozwojowym i są osobami bardzo ciekawymi świata, staramy się podczas pierwszych wizyt zapoznać je z naszą pracą i wyposażeniem gabinetu. Dzięki takim zabiegom, Mali Pacjenci czują się u nas bezpiecznie, a dalsze leczenie przebiega w bezstresowej atmosferze, pełnej obopólnego zaufania. 

Edukacja

Oprócz samego leczenia, niezmiernie ważną kwestią jest dla nas profilaktyka chorób jamy ustnej, dlatego dużą wagę przywiązujemy również do edukowania Małych Pacjentów na temat prawidłowej higieny jamy ustnej.

Nowoczesny sprzęt i wnętrza dedykowane Dzieciom

Najlepsze na rynku materiały stomatologiczne i najnowocześniejszy sprzęt medyczny uwzględniający chociażby aparat do sedacji wziewnej sprawiają, że leczenie w naszym gabinecie jest nie tylko komfortowe, ale i skuteczne. Specjalnie zaprojektowany kącik zabaw dla Małych Pacjentów sprawia natomiast, że każde Dziecko czuje się u nas jak w domu. 

Serdecznie zapraszamy,
Zespół Ziombki